

HOBIJ Best zet Nol van Es in het zonnetje!

Best, april 2010 - "Nol is bij ons een vaste waarde," aldus Rene de Kunder, één van de leidinggevenden binnen Efté Coating te Eindhoven. "Nol heeft hier al eerder via HOBIJ gewerkt, waarna wij hem over hebben genomen in de tijd dat we nog Van Hemel Industries heetten. We hebben toen van bijna iedereen afscheid moeten nemen, waaronder 'onze Nol'."
"We hebben in 2008 een doorstart gemaakt onder de naam Efté Coating. We draaien nu weer prima en hebben het ontzettend druk. Gelukkig kunnen we Nol nu weer via HOBIJ inlenen. De intentie is om hem straks weer over te nemen. Nol is een goede werker. Hij is één van de vaste inleners via HOBIJ en wij waarderen hem enorm. Hij staat altijd klaar voor ons en doet altijd zijn best. Het is een vriendelijke vent, hij zal nooit een vlieg kwaad doen."
Volgens Niek Jans, vestigingsmanager van HOBIJ Best, is deze 49-jarige productiemedewerker uit Best voornamelijk gekozen vanwege zijn inzet. "In het begin liep het nog wat stroef met de planning van Efté. Maar iedere keer als wij Arnold belden, stond hij paraat," aldus Niek. "Arnold gaat altijd, is nooit ziek en altijd een half uur te vroeg op het werk. Ik waardeer dat enorm, het getuigt van de juiste mentaliteit, die tegenwoordig vaak ver te zoeken is. Gelukkig is Arnold nog van de oude stempel en hebben we nog nooit ook maar één klacht over hem gehad."
'Onze Nol' vindt het echt ontzettend leuk dat hij is uitgekozen. "Ik heb een vreemde tijd gekend bij Van Hemel / Efté. Maar op deze manier laat HOBIJ blijken dat ze mij waarderen. Dat doet me echt goed!"
Arnold heeft wel een zeer toepasselijke besteding bedacht: "Ik kan de bon geloof ik bijna overal inleveren. Ik denk dat ik een lekker weekendje van de zon ga genieten!"
HOBIJ Veghel zet Chris Telman in het zonnetje!

Veghel, april 2010 - Wij kennen Chris als een goed gemutste, zeer gemotiveerde persoon met een positieve en collegiale instelling. Via HOBIJ werkt Chris inmiddels een behoorlijke tijd bij Angro BV in Schijndel, naar volle tevredenheid! Met Chris is regelmatig telefonisch contact en af en toe komen we hem tegen op de werkvloer waar we meteen even bijkletsen, wat zijn betrokkenheid benadrukt. Chris is acht maanden werkzaam via HOBIJ en behoort tot de vaste kern medewerkers van HOBIJ Uitzending & Detachering. We hopen dat hij nog lange tijd met plezier bij HOBIJ werkt. Het is een zeer gewaardeerde collega!
De 33-jarige logistiek medewerker uit Uden werkt met erg veel plezier bij Angro. De samenwerking met HOBIJ loopt altijd heel erg soepel, maar toch had hij niet verwacht dat hij uitgekozen zou worden. Hij liet weten dat hij het erg leuk vindt dat HOBIJ dit initiatief neemt.
Op de vraag wat Chris met de cheque gaat doen, antwoordt hij: "Tja, daar moet ik nog maar eens goed over nadenken. Ik zal sowieso aan jullie denken".
HOBIJ Uden zet Maurice Bolwerk in het zonnetje!

Uden, april 2010 - Wij kennen Maurice als een gemotiveerde persoon met goede technische kennis op zak. Maurice wordt uitgezonden naar Vanderlande Industries te Veghel en hoort bij de vaste flexkrachten van HOBIJ Uitzending & Detachering. We hopen dat hij nog lang met plezier bij HOBIJ werkt!
Maurice was naar ons idee wel aangenaam verrast. Het is natuurlijk een eer om deze titel te ontvangen met daarbij een leuke prijs. Deze 39-jarige assemblagemedewerker uit Uden heeft het verdiend omdat hij veel inzet toont en zich flexibel opstelt. Er is nog geen bestemming voor de cheque maar dat gaat goed komen!
HOBIJ Cuijk zet Jos Peters in het zonnetje!

Cuijk, april 2010 - Volgens de heer Nic van Rij, directeur van Giesbers Materieel, is Jos een fijne werknemer; hij is er altijd, doet zijn werk goed en er zijn nooit problemen.
Wij van HOBIJ zijn het hierin helemaal eens met de heer van Rij! Daarnaast komt Jos meestal gezellig even langs om bij te babbelen op vrijdag en terwijl hij eigenlijk geen tijd had om langs te komen op onze jaarlijkse borrel, heeft hij toch alles opzij gezet om er even bij te zijn. We vinden Jos een fijne werknemer en wat ons betreft heeft hij de prijs dubbel en dwars verdiend!
De 20-jarige werfmedewerker uit Katwijk vindt het erg leuk dat hij deze prijs gekregen heeft: “Ik doe mijn best op het werk en vind mijn werk leuk, ik heb het dus ook goed naar mijn zin!” Hij moet wel nog even nadenken over de bestemming van de cheque want er is keuze genoeg, maar hij zal zeker goed besteed worden!
